Koncepcja bloga

Blog nie jest jedynym źródłem dochodu, ale konto można wykorzystać jako platformę reklamową do promowania swoich produktów i usług.

Osoba sprzątająca może zamieszczać wpisy o środkach czyszczących, które działają na różnych powierzchniach, aby pokazać swoją wiedzę i zdobyć zamówienia.

Właściciel sklepu odzieżowego może zamieszczać zdjęcia produktów wraz z opisami i cenami lub oferować porady ekspertów na temat łączenia kolorów i pielęgnacji tkanin.Jako specjalista SMM możesz zarządzać blogami innych osób.
To są Twoje zarobki za prowadzenie bloga, który nie jest Twój własny. Przeciętny specjalista SMM zarabia 20 tys. rubli za promocję konta.

Jak zostać blogerem

  1. Wybierz rodzaj bloga, który chcesz prowadzić i sposób zarabiania na nim.
  2. Stwórz stronę na platformie, którą preferujesz.
    Zarejestruj się na platformie mediów społecznościowych i stwórz stronę za pomocą kreatora. Rodzaj treści, które chcesz publikować, zdecyduje o tym, którą platformę wybierzesz.
  3. Publikuj treści.
    Używaj odpowiednich hashtagów i punktów geolokalizacyjnych, aby potencjalni klienci często Cię widzieli.
  4. Zdobądź zwolenników.

Publikowanie treści to jeden ze sposobów na zdobycie subskrybentów. Możesz także zainwestować w usługi reklamowe i promocyjne. Nie powinieneś likwidować subskrybentów-botów. Nie dadzą Ci oni nic jako klienci, a jeśli zostaną zlikwidowani – ani polubień, ani subskrybentów. Twoje konto może zostać zablokowane przez sieci społecznościowe

Jeśli Twój blog jest Twoją własnością, umieść na nim reklamy, a następnie sprzedaj produkt/usługę, jeśli takie jest przeznaczenie konta.

Umieszczaj reklamy i sprzedawaj – reklamodawcy znajdą Cię, jeśli wzrośnie liczba odbiorców. Organizuj też różne konkursy, wydarzenia i promocje. Jest to bardziej prawdopodobne niż sprzedaż produktu lub usługi, aby przyciągnąć subskrybentów.

Jak zalegalizować dochody z bloga

Blogerzy uzyskują dochody dzięki swojej pracy, dlatego ważne jest, aby się zarejestrować i płacić podatki. Za łamanie prawa można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej. Podatki można płacić na jeden z trzech sposobów: jako osoba fizyczna, osoba prowadząca własną działalność gospodarczą lub jako przedsiębiorca.

Musisz pozostać osobą fizyczną i płacić podatek dochodowy od osób fizycznych.

Specjalny podatek od dochodów z działalności zawodowej płacą osoby samozatrudnione. W osobnym artykule bardziej szczegółowo omówimy system podatkowy.

Zarejestruj się jako osoba samozatrudniona. Otrzymasz również zestaw usług, które uproszczą i usprawnią Twoje życie.

Możesz spróbować swoich sił jako osoba samozatrudniona, ponosząc koszty. Profesjonalni podatnicy podatku dochodowego nie mogą zatrudniać pracowników i działać jako pracodawcy. Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność, stań się niezależnym przedsiębiorcą i wybierz inny system podatkowy.

webion
Author: webion

Leave a Comment